Reklamacje i zwroty

Reklamacje


W celu złożenia reklamacji:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Należy wypełnić formularz zwrotu/reklamacji i dołączyć go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie towaru i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie towaru oraz dowodu zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:


Cottontime Anna Karczyńska
Celtycka 3/11
54-153 Wrocław

Odstąpienie od umowy - zwrot towaru

1. Prawo odstąpienia od umowy
Zgodnie z obowiązującym prawem mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od objęcia w posiadanie zamówionych towarów bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Mogą Państwo odstąpić od umowy, składając Sprzedającemu oświadczenie o odstąpieniu od umowy – WZÓR w załączniku do regulaminu sklepu internetowego.

listownie na adres:

Cottontime Anna Karczyńska
Celtycka 3/11
54-153 Wrocław

lub elektronicznie:

sklep@cottontime.pl

W przypadku zwrotu towaru kupujący pokrywa koszty jego wysyłki. Zwracane produkty nie powinny nosić śladów użytkowania, powinny być kompletne, bez zabrudzeń i zniszczenia. Do zwracanego towaru proszę dołączyć także wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz dowód zakupu.


2. Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy na wskazany przez Państwa numer rachunku bankowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl